Contact - All Products All Products

Mijn mandje
 
 

Contact

 

All Products bvba - Zaakvoerder : Bellon Freddy

Geensbeekstraat 10

9310 Moorsel

mail: info@allproducts.be

tel: 053/78-50-30

 

Hebt u vragen?

Openingsuren van de showroom:

weekdag: 8.30u - 12u  & 13u - 18u (vrijdag tot 17.00u)

zaterdag van 10u tot 13u.

Om u een betere service te geven: gelieve een afspraak te maken voor een praktijkinrichting, behandeltafels of info ivm paramedische apparatuur.

 

Wij komen bij u langs!

Neem contact op met de verantwoordelijke van uw regio of vul onderstaand formulier in. 

Vlaanderen:

Merveillie Vincent

vincent@allproducts.be      

0473/42.47.71

Stijn Devriendt

stijn@allproducts.be        

0473/40.47.57

Cis Thys

cis@allproducts.be   

0473/71.19.55

Voor professioneel advies:

- Winback

- Shockwave

- Plaatsen CPM

- Voedingssupplementen  Bioradix

Karen Liekens

0470/97.32.62

karen@allproducts.be

 

Wallonië - Wallonie

Eddy Demeuse

eddy@allproducts.be

0472/84.65.09

 

Dienst na verkoop:

Vicky Bellon
vicky@allproducts.be
053/78.50.30